Piątkowe atrakcje

Tego dnia na płycie sandomierskiego Rynku dziać się będzie bardzo dużo. Partnerzy Festiwalu przygotowują mnóstwo pokazów, degustacji, zabawy w łączenie smaków, własnoręczne robienie kanapek, tostów. Będzie można spróbować lodów o smaku serów, cydrów, posmakować połączeń sera z kawą, cytrynowymi konfiturami, zobaczyć jak robi i piecze się chleb.

W pewnym momencie nastąpi Wielki Poczęstunek. Kucharze przygotują olbrzymie ilości makaronu z sosem skomponowanym z różnych gatunków sera. A wieczorem, w spektakularny sposób przeprowadzony zostanie life cooking na 6 kucharzy, z ogniem, dymem i …prawie baletową choreografią. A komentować to będą dwaj inni kucharze i Maciej Orłoś.
Ruszy też Festiwalowa Kawiarenka zawsze gotowa na gości.

Szanowni goście i przyjaciele !
Oferujemy Państwu dalekie i bliskie rejsy unikatową, jedyną na świecie repliką średniowiecznej flisackiej łodzi transportowej typu Dubas.
W trakcie wycieczki wiślanej zobaczymy Sandomierz z trzech stron świata i usłyszymy szereg historii oraz anegdot na temat nierozerwalnego związku Królowej Polskich Rzek i jednego z najpiękniejszych miast w Polsce.

Zapraszamy do rezerwacji łodzi :

 Cena rejsu od 1 do 12 pasażerów zawsze wynosi  150 zł

Zawsze istnieje możliwość dokupienia degustacji z  Chlebem Winem Serem  oraz innymi lokalnymi specjałami ! ( KATERING PRZYGOTUJE HOTEL POD CIŻEMKĄ  )

REZERWACJE REJSU POD TELEFONEM : +48 601-616-446 ILOŚĆ REJSÓW OGRANICZONA  !

Zapraszamy!

© 2019 Chleb Wino Ser